Apie mus

• UAB „Biržų ranga“ atlieka melioracijos sistemų statybos ir remonto, gyvenamųjų, viešojo naudojimo, pramonės ir kitos ūkinės veiklos pastatų, inžinerinių tinklų, susisiekimo komunikacijų: automobilių transporto (krašto, rajoninės ir vietinės reikšmės kelių ir miesto gatvių) bei pėsčiųjų judėjimo vietų, tarp jų - inžinerinių statinių ir pastatų, skirtų šių komunikacijų reikmėms tenkinti, hidrotechninių statinių (IV kategorija), nekilnojamosios kultūros paveldo vertybių statybos darbus.


• Bendrovėje dirba darbuotojai, turintys didžiulę profesinę patirtį. Objektų statybai vadovauja aukštos kvalifikacijos atestuoti specialistai. Darbuotojai skatinami kelti kvalifikaciją, domėtis, naudotis naujausiomis technologijomis.

• UAB „Biržų ranga“ disponuoja savais statybiniais mechanizmais, turi visiškai sukomplektuotą įrangą įvairiems statybiniams procesams atlikti.
Mechanikos tarnyba valdo daugiau kaip 150 vienetų įvairios paskirties mašinų: ekskavatorių, buldozerių, kelmarovių, autogreiderių, savivarčių
ir specialios paskirties automobilių bei kitos statybinės įrangos.


• Bendrovei talkina nuolatiniai ir kruopščiai atrinkti partneriai specifiniams statybos darbams atlikti ir aukščiausios kokybės statybos produktams tiekti.

• Bendrovėje įdiegta kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistema, kuri įmonei padeda ne tik užtikrinti gaminamų produktų ir tiekiamų paslaugų kokybę,
bet ir taupyti išlaidas, didinti darbo efektyvumą, žinoti realią įmonės padėtį ir ją efektyviai kontroliuoti, didesnį dėmesį skirti aplinkosaugai.

• Šiandien organizacijos sėkmę lemia ne sugebėjimas pagaminti produktą, bet galimybė jį parduoti aštrioje konkurencinėje kovoje. Todėl
bendrovė sutelkia visas pastangas diferencijuoti save geriau už konkurentus, geriau tenkinti klientų poreikius, sparčiau progresuoti.